Vaše Otázky

ČO JE FOTO BÚDKA?

 Sme mini štúdio s priestorom pre všetkých Tvojich priateľov! Štýlové pozadia, štúdiové osvetlenie, interaktívny dotykový displej s Live View, okamžitou tlačou, priateľské koláže, milá obsluha fotobúdky a niektoré z najlepších rekvizít, aké si viete predstaviť.

KDE SÍDLITE?

V súčasnosti pracujeme hlavne na strednom Slovensku, v okolí ŽILINY, ale nie je pre nás problém žiadny región nášho krásneho Slovenska… =)

ČO SA STANE S MOJIMI FOTKAMI PO AKCII?

Do 48 hodín od udalosti Vám zašleme na mail všetky fotky z akcie.

Do týždňa Vám doručíme USB disk a všetky vaše fotky vo vysokom rozlíšení.

POSKYTUJETE REKVIZITY?

Samozrejme, že áno! Máme stále rastúci výber nádherných rekvizít – fúzov habadej, rámy okuliarov, vintage klobúky…  Ak máte záujem o akúkoľvek tematicky špeciálnu alebo inú aká je v ponuke – my Vám ju zabezpečíme !!!

MÁTE AJ TLAČIAREŇ NA FOTKY IHNEĎ.?

Určite, veď to je to najväčšie čaro našej fotobúdky! Tlačiareň tlačí Vaše usmiate tváre do 12 sekúnd, rýchlejšie ako poviete FOTO BÚDKA a fotky máte vo Vašich rukách.. =)

ZAHŔŇA CENA ZA PRENÁJOM AJ ČAS NA VAŠU PRÍPRAVU.?

Vy neplatíte za čas potrebný na naše rozloženie a zbalenie fotobúdky. My dorazíme najneskôr jednu hodinu pred začatím času, ktorý si spolu dohodneme, kedy má byť fotobúdka k dispozícií. Ponúkame tiež skoršie postavenie búdky 2hodiny vopred bez ďalších poplatkov. Prosím, oznámte nám, ak budete potrebovať skoršie postavenie našej fotobúdky.!

AKÉ VYBAVENIE POUŽÍVATE.?

Používame top digitálne technológie. Pracujeme jedine s digitálnymi zrkadlovkami značky CANON a najlepšími  štúdiovými zariadeniami od značky WALIMEX. Vaše fotografie budú zaručene v profesionálnej kvalite.

VYTVORÍTE NÁM FOTORÁMIKY PODĽA ŽELANIA.?

Samozrejme, Vaše foto koláže môžu mať rôzne rámiky, či už s kvietkami na svadbu, s balónikmi na narodeninové párty, všetko len a len podľa Vášho želania.

Návrh Vám pošleme vopred na schválenie.

KOĽKO ĽUDÍ SA ZMESTÍ NA FOTOGRAFIU.?

Kľudne aj celá rodina, celá trieda, celý pracovný kolektív. Naša veľká fotostena dáva veľký priestor. Nie je to malá kabínka kde sa zmestia len dvaja traja. Pred naše pozadie sa zmestí maximálne 6-10 osôb…

AKO SA SAMI ODFOTÍME.?

Máme veľmi šikovný softvér, ktorý Vám s tým pomôže. Naša dotyková obrazovka začne odpočítavanie k sekvencii 4 fotografií so 7 sekundovými prestávkami medzi jednotlivými zábermi. Buď sa hostia môžu dotýkať obrazovky, aby ste sa odfotili alebo náša priateľská obsluha Vám veľmi rada pomôže.

Budete mať možnosť zobraziť všetky svoje fotografie a následne si ich vytlačiť.

KEDY JE NAJLEPŠÍ ČAS POČAS AKCIE NA FOTOBÚDKU.?

Pre osobné udalosti (ako sú svadby a narodeniny), zvážte dobu, kedy budú vaši hostia uvoľnení, nie príliš skoro a nie príliš neskoro. Na výstavách a propagačných eventoch, je tok ľudí často veľmi odlišný. Budeme s Vami spolupracovať a prispôsobíme služby, aby Vám priniesol najlepšiu hodnotu za Vaše peniaze.

Kontaktujte nás, pýtajte sa nás a veľmi radi prediskutujeme Váš event. Pokúsime sa poradiť a splniť Vaše požiadavky.

NA AKÚ DLHO SI VÁS MÁM REZERVOVAŤ.?

Naša minimálna doba zapožičania je 3 hodiny, ktoré je obvykle dostatočné množstvo času pre väčšinu akcií . Pre akcie s viac ako 100 hosťami, alebo kde je večera, resp. iný program s ďalšími formalitami je ideálne uvažovať o 4-5 hodinách. Ale samozrejme Vy si určujete čas na ako dlho nás potrebujete. Vieme sa prispôsobiť aj počas akcie ak je potrebné ostať dlhšie.

KOĽKO FOTIEK SI MôŽEM NA MIESTE ODNIESŤ.?

Môžete si zobrať toľko, koľko sa Vám páči, nie je žiadny limit.!

AKÉ SÚ VAŠE POŽIADAVKY NA PRIESTOR.?

Požadujeme prístup k stabilnému zdroju energie. Môžeme byť s fotobúdkou aj v exteriéri, ale musíme byť plne chránení pred dažďom a vetrom. Pevný, rovný povrch je najlepší s rozmermi minimálne 3 x 3 m podlahovej plochy . Ale samozrejme máme určitú flexibilitu, pokiaľ ide o atypický priestor. Je vždy dobré, aby sme vedeli o konkrétnem priestore kde budeme.

Cena: Od 220€

Bratislava/Trnava/Nitra/Bánska Bystrica/Trenčín/Košice/Poprad/Prešov/Martin/Prievidza/Zvolen/Považská Bystrica/Michalovce/Levice/Piešťany/Lučenec/Liptovský Mikuláš/Čadca/Dubnice nad Váhom/Senec/Púchov/Bytča/Kysucké Nové Mesto/Svidník

Back to top